Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Evenin Logo

Evenin: Produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty ekonomiczne i ekologiczne. Takie urządzenia, jak oczyszczacz suchą parą Thermostar, wyróżniają się wysoką jakością i długą żywotnością oraz wpływają korzystnie na nasz klimat i są przyjazne dla środowiska.

Evenin oferuje jeszcze więcej:

inne produkty przyjazne dla środowiska, korzystne cenowo wyposażenie i akcesoria dla sprzętu domowego oraz przyjazną dla środowiska utylizację starego, zużytego sprzętu.

Stary sprzęt jako podarunek

Grupa Evenin postawiła sobie za cel działanie w kierunku zachowania naturalnego środowiska człowieka. Dlatego starego sprzętu, oddawanego przez klientów przy zakupie nowego, nie oddajemy na złom, lecz darujemy go potrzebującym osobom lub instytucjom.

jetzt anfragen!

Sprawdzona jakość

Nasze produkty i technologie są oparte na sprawdzonej jakości. Modele Thermostar Avantgarde i Professional posiadają świadectwo TÜV (niemiecki Certyfikat Jakości) oraz znak GS (niemiecki Znak Bezpieczeństwa).
Slideshow abspielen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl