Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Referenzen Eco Chain

Referencje

 • 77.jpg

  Susi Erdmann – wielokrotna mistrzyni świata i zdobywczyni medali…

  jest dumną posiadaczką Thermostara.

  Cieszy się, jak łatwo można wyczyścić mieszkanie przy pomocy tego urządzenia.

  Luty 2012
  »Wiecej
 • Helmut Kroiß z Hofkirchen

  Ponieważ jestem bardzo zadowolony z posiadania oczyszczacza suchą parą, chciałbym na ten temat napisać kilka zdań.
  Na początku byłem sceptycznie nastawiony do kupna tego urządzenia, bo wydawało mi się, że jego cena jest zbyt wygórowana.
  »Wiecej
 • Michael Vassios aus Köln

  Ponieważ jestem bardzo zadowolony z posiadania oczyszczacza suchą parą, chciałbym na ten temat napisać kilka zdań.
  Na początku byłem sceptycznie nastawiony do kupna tego urządzenia, bo wydawało mi się, że jego cena jest zbyt wygórowana.
  »Wiecej
 • Urządzenia czyszczące GmbH/ Zurych, Szwajcaria

  „Jako sklep dla profesjonalistów cenimy sobie bardzo wysoką jakość. A oczyszczacze suchą parą Thermostar są zdecydowanie najlepszym sprzętem na rynku.”

 • Hotel/Kitzbühel, Austria

  „Czystość naszych pokoi jest dla nas absolutnym priorytetem. Trzeba samemu znaleźć się w położeniu gościa. Oczyszczacz suchą parą Thermostar jest najlepszym urządzeniem, jakie potrafimy sobie wyobrazić. Przy zmianie gości potrafimy w najkrótszym czasie wyczyścić nasze pokoje. Nowi goście mogą szybciej zajmować pokoje, czują się w nich dobrze i są zadowoleni – i my również.
 • Monika M./gospodyni domowa i sprzątaczka

  „Ja sprzątam dziennie ponad 2000 m2 powierzchni biurowych i mam na to mało czasu. Bez mocnych urządzeń Thermostar byłoby to niemożliwe.”
 • Przemysł komputerowy

  „Nasi klienci oczekują od nas innowacyjnych urządzeń o wysokiej jakości. Dlatego nasz cykl produkcyjny musi przebiegać bez niepotrzebnych przerw. Przy produkcji naszego wrażliwego sprzętu jest wymagana najwyższa czystość i higiena, dlatego do czyszczenia linii produkcyjnych używamy wyłącznie system z suchą parą Thermostar.”

 • UWAGA:

  *Informujemy, że podane w powyższych referencjach teksty są oryginalne i nie zostały poddane żadnej korekcie. Dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za ich prawidłowość.
jetzt anfragen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl