Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Viereckige-Bürste.gif

Meble tapicerowane i materace

Maksymalna higiena i czystość materiałów tekstylnych!

Wystarczy chwila nieuwagi i już mamy plamę na kanapie lub na materacu. Tylko w przypadku drogich, wysokogatunkowych materiałów ich pielęgnacja jest łatwa, bo są one odporne na wilgoć. Ale materiałów pozbawionych dobrego impregnatu nie da się łatwo przywrócić do stanu początkowego.

Ale nie tylko plamy zaniżają „urodę” mebli tapicerowanych – z każdym rokiem zmniejsza się intensywność ich kolorów. I tak rodzi się pytanie – generalny „remont” czy zakup nowego mebla? Zakup nowego, to niemały wydatek i „ból” z powodu rozstania z meblem, do którego przyzwyczailiśmy się – czy zatem nadal tolerować jego stary wygląd?

Z materacami mamy inny problem – gromadzą się na i w nich łupież oraz roztocza i ich odchody. To one są powodem alergii u wielu osób. Dlatego materace powinny być regularnie i gruntownie czyszczone, bo w przeciwnym wypadku należałoby kupować nowe co kilka miesięcy. Dla uniknięcia wszystkich tych problemów chcemy przedstawić naszą propozycję.

Aby meblom tapicerowanym przywrócić świeżość konieczne jest gruntowne i skuteczne czyszczenie. Przy wyblakłych kolorach i trwałych plamach najwięcej może zdziałać nasz oczyszczacz suchą parą. Największą zaletą Thermostara, w porównaniu z tradycyjnymi myjkami parowymi, jest wytwarzanie bardzo suchej pary, co jest możliwe tylko przy wysokim ciśnieniu i wysokiej temperaturze w kotle. Dzięki temu materiały tekstylne, meble tapicerowane, materace itp. są po oczyszczaniu suche, ewentualnie lekko wilgotne. Również czyszczenie materiałów impregnowanych jest zalecane, ponieważ sucha para nie niszczy impregnatu. Przy użyciu suchej i gorącej pary są usuwane bakterie oraz alergeny z materaców.

Meble tapicerowane i materace czyści się najlepiej przy użyciu szczotki prostokątnej lub trójkątnej ze ściereczką mikrofazową. Ważne, aby przed czyszczeniem każdego nowego materiału, wykonać test na odporność tkaniny na wysokie temperatury. Najlepiej uczynić to na zasłoniętej, nieeksponowanej powierzchni, bo nie można wykluczyć niemiłych niespodzianek. Nasze urządzenie z suchą parą można śmiało stosować do delikatnych materiałów – wystarczy kierować parę dyszą z odległości ok. 10 cm i wycierać powierzchnię ściereczką mikrofazową.

Zalecany stopień pary

Para maksymalna
«Z powrotem
jetzt anfragen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl