Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Produkty na całe życie.

Produkty na całe życie.

Nigdy więcej innego oczyszczacza parowego.

Jeśli kupować, to mądrze – nabywając system oczyszczania suchą parą Thermostar już nigdy nie będzie trzeba kupować nowego urządzenia, oszczędzając w ten sposób pieniądze i chroniąc środowisko naturalne. Nasz system jest dostępny w dwóch różnych wersjach – zależnie od zapotrzebowania można wybrać urządzenie odpowiednie do planowanych zadań. Tak oto oferujemy dla każdego optymalne rozwiązanie. I nieważne czy Avantgarde czy Professional – oczyszczacze suchą parą Thermostar są produktami na całe życie:

• kocioł ze stali szlachetnej (10 lat gwarancji)
• wentylator do chłodzenia układów elektronicznych
• samoodkamieniająca się grzałka (rozszerzanie się płaszcza grzałki przy wzroście temperatury powoduje pękanie i odpadanie kamienia kotłowego)
• samoodkamieniający się pływak elektryczno-mechaniczny (z technologią Wierna Temperatura, która zapewnia stałą i wysoką temperaturę pary).

Oczyszczacz suchą parą Thermostar zawiera rozwiązania spotykane w urządzeniach dla wymagających klientów (biura, hotele, restauracje, szkoły, przedszkola itp.), ale dzięki swojej kompaktowej budowie znajduje zastosowanie również w gospodarstwach domowych. Sprzątanie odbywa się wyłącznie przy użyciu suchej pary i w ten sposób oszczędza się na drogich środkach czyszczących.

Thermostarem można przez długie lata i bez problemów wyczyścić dokładnie i higienicznie wszystkie powierzchnie w Państwa gospodarstwie domowym. Gdy po kilku lub kilkunastu latach Państwa Thermostar będzie wymagał naprawy – żaden problem - nasza Wieczysta Gwarancja Napraw chroni Państwa przed koniecznością zakupu nowego urządzenia.

Przyjaźnie dla środowiska.

Poprzez zakup urządzenia do czyszczenia suchą parą Thermostar przyczyniamy się do zachowania zdrowego i czystego naturalnego środowiska, ponieważ Thermostar oznacza: tylko jeden raz kupić i tylko jeden raz wyrzucić na złom. Ponadto higieniczna czystość bez użycia syntetycznych środków czystości i innych chemikaliów. Stosowanie Thermostara stanowi zdrową i przyjazną dla środowiska alternatywę w stosunku do tradycyjnych myjek parowych.
jetzt anfragen!

Sprawdzona jakość

Nasze produkty oraz technologie bazują na sprawdzonej jakości. Modele Avantgarde i Professional posiadają znaki TÜV (niemiecki Certyfikat Jakości) oraz GS (niemiecki Znak Bezpieczeństwa).
Slideshow abspielen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl