Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Wieczysta Gwarancja Napraw.

Wieczysta Gwarancja Napraw*.

Wieczysta Gwarancja Napraw.

Kocioł ze stali szlachetnej, wentylator do chłodzenia systemów elektronicznych, samoodkamieniające się grzałka oraz pływak – nic dziwnego, że tak zaprojektowany oczyszczacz suchą parą Thermostar wyróżnia się wyjątkowo dużą żywotnością. Zawarta w nim inteligentna technologia jest tak unikalna, że znajduje zastosowanie w wielu innych produktach na całym świecie. Samoodkamieniająca się, wymienna grzałka posiada 4. krotnie większą moc w porównaniu z tradycyjnymi grzałkami spiralnymi i w każdej chwili może być wymieniona. Jeśli po wielu latach używania oczyszczacza ulegnie on awarii, nasza Wieczysta Gwarancja Napraw* chroni Państwa przed koniecznością zakupu nowego urządzenia.

Tak więc inwestycja w oczyszczacz suchą parą Thermostar jest inwestycją na całe życie - w przyszłości nie będzie nigdy potrzeby kupowania nowego urządzenia. Tak oto chronimy swój portfel – odpada konieczność kupowania co parę lat nowego sprzętu – oraz środowisko – ubywa uciążliwych kosztów recyklingu zużytych oraz produkcji nowych urządzeń.

Dzięki swojej szczególnej technologii Thermostar gwarantuje nie tylko długą żywotność, ale również sprzątanie bez dodatków chemicznych i środków czystości. Sprzątamy tylko przy użyciu suchej pary wodnej. W ten sposób przyczyniamy się do zachowania naturalnego i czystego środowiska człowieka.

• najlepsza europejska jakość produktu na całe życie
• przyjaźnie dla środowiska: czyszczenie bez chemikaliów i środków czyszczących.

Po więcej informacji o naszej wieczystej gwarancji można zwrócić się do wybranego doradcy regionalnego albo napisać do nas na: info@thermostar.pl.

 

jetzt anfragen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl