Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Technologia Thermostar.

Technologia Thermostar.

System z suchą parą Thermostar - znany i popularny na całym świecie.

Dzięki wielu zaletom, które wyróżniają oczyszczacz suchą parą Thermostar, do chwili obecnej sprzedano na całym świecie ponad 100 000 urządzeń. Wyróżniające się rozwiązania, które przyczyniły się do niezwykłej popularności Thermostara, znalazły również zastosowanie w wielu innych produk-tach.

Inteligentna technologia.

Dla Thermostara opracowano niespotykaną dotąd technologię, która gwarantuje wyjątkowo suchą parę oraz długą żywotność urządzenia. Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie przy budowie innych urządzeń produkowanych przez firmy znane na całym świecie.

Kocioł Thermostara jest zbudowany ze stali szlachetnej i posiada wymienialny grzejnik.

Przedstawiamy na filmie video, jak pracuje grzejnik Thermostara!
Kocioł jest produkowany wyłącznie z wysokogatunkowej, nierdzewnej stali szlachetnej AISI 304. Taka stal posiada niezwykłą odporność i wytrzymuje temperatury do 600ºC. Do produkcji kotła wysokowyspecjalizowani technicy stosują opatentowaną technikę spawania TIG (Tungsten Inert Gas), a gotowe elementy są testowane ciśnieniem 70 barów. Ten nowoczesny system spawania posiada wiele zalet w porównaniu z metodami tradycyjnymi.

Oczyszczacz suchą parą Thermostar posiada grzałkę samoodkamieniającą się..

Przedstawiamy na filmie video, jak pracuje pływak Thermostara!
Nasza grzałka posiada moc 4. krotnie większą w porównaniu z tradycyjnymi grzałkami spiralnymi (28 W/cm2 zamiast średnio 7 W/cm2). Wyróżnia ją wysoka żywotność i w przeciwieństwie do starych rozwiązań może być wymieniona bez konieczności wymiany całego kotła. Dzięki powłoce ze specjalnego stopu grzałka Thermostara wykorzystuje maksymalną moc oraz szybko osiąga i utrzymuje wysoką temperaturę. Przy wzroście temperatury płaszcz grzałki rozszerza się i powoduje odpryskiwanie zebranego na niej kamienia kotłowego. Również samoodkamieniający się pływak nieustannie dba o wysoką temperaturę pary.

Pary nigdy nie zabraknie. Zdolność do ciągłej pracy 24 x 7 (24 godziny przez 7 dni w tygodniu), nieprzerwana podaż suchej pary i dzięki nowoczesnym rozwiązaniom brak konieczności serwisowania. Ponadto oczyszczacz suchą parą Thermostar posiada pewny i sprawdzony system ochronny. Zawiera licznik godzin pracy oraz automatyczny system kontroli temperatury. Specjalne bufory gumowe na pompie przedłużają żywotność zaworów.

Technologia Wierna Temperatura i system dwukomorowy.

Przedstawiamy na filmie video system dwukomorowy Thermostara!
Elektromechaniczny pływak Thermostara przez cały okres jego pracy gwarantuje suchą parę o wysokich parametrach. Elektroniczne czujniki, stosowane w tradycyjnych myjkach parowych, już po krótkim czasie zarastają kamieniem kotłowym, co znacznie „zniekształca” odczyt temperatury, a to powoduje podawanie mokrej pary. Z kolei systemy z jedną komorą wodną są uciążliwe w użyciu, bo przed ponownym uzupełnieniem wody należy długo czekać (do kilku godzin) aż urządzenie ostygnie. W Thermostarze, dzięki istnieniu dwóch komór, można dolewać wodę w każdej chwili, bez przerywania pracy. Nie ma potrzeby wychładzania urządzenia, odpada kosztowny czas na zbyteczne przerwy w pracy.

Po więcej informacji o rozwiązaniach, jakie oferuje Thermostar, prosimy pisać na: info@thermostar.pl.

jetzt anfragen!

Technologia

Wszystkie części do systemu z suchą parą Thermostara są wykonane na bazie nowoczesnych i sprawdzonych technologii.
Slideshow abspielen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl