Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Zalety suchej pary.

Zalety suchej pary.

Sucha para: higieniczna czystość i maksymalna ochrona Państwa materiałów tekstylnych.

Przedstawiamy zalety systemu na filmie video!

Oczyszczanie suchą parą: dzięki technologii Thermostara para w kotle jest ogrzewana do temperatury 174ºC. Jedną z największych zalet takiego systemu w porównaniu z tradycyjnymi myjkami jest wyjątkowo sucha para, która doskonale nadaje się do czyszczenia materiałów tekstylnych jak materace, dywany, meble tapicerowane itp. Materiały nie są mokre, nie ma groźby ich przypalenia, nie powstają plamy z wilgoci. Również impregnat pozostaje nienaruszony. Dzięki wnikaniu gorącej pary w głąb dywanu ilość roztoczy ulegnie wyraźnej redukcji, co pomoże z pewnością zdrowiu alergików.

Grzałki Thermostara z mocą 28 W/cm2 są o wiele bardziej wydajne niż tradycyjne grzałki z mocą 7 W/cm2. Nie stykają się bezpośrednio z wodą, ponieważ są zamknięte w otulinie ze specjalnej stali wysokostopowej. Takie rozwiązanie stwarza dodatkową zaletę – gdy przy wzroście temperatury stalowa otulina rozszerza się, wówczas nagromadzony na niej kamień kotłowy odpryskuje i opada na dno zbiornika. Tak więc nasz grzejnik jest samoodkamieniający. Ta właściwość grzejnika wpływa bardzo na jego długowieczność. Konstrukcja kotła pozwala na łatwą wymianę grzałki w przypadku jej ewentualnej awarii.

Dzięki wysokiej temperaturze pary Thermostar łatwiej niszczy bakterie, usuwa tłuszcze, czyści gładkie i szorstkie powierzchnie. Odpada stosowanie chemicznych środków czystości – Thermostar czyści doskonale korzystając tylko z gorącej, suchej pary. Nie potrzebuje żadnych środków chemicznych ani detergentów, czyści zdrowo, oszczędnie i przyjaźnie dla środowiska!

Jeszcze raz najważniejsze korzyści w skrócie:

• zarazki i bakterie będą skutecznie zwalczane
• każdy tłuszcz zostanie usunięty
• materiały tekstylne, gładkie i szorstkie powierzchnie osiągną higieniczną czystość
• wysoki stopień czystości
• żadnych chemikaliów ani środków czystości – korzystnie i przyjaźnie dla środowiska
• materiały tekstylne będą tylko lekko zwilżone
• żadnych plam spalenizny ani wilgoci
• bez naruszania impregnatu
• system samoodkamieniający
• wyjątkowo długa żywotność

Oczyszczacz suchą parą Thermostar jest do nabycia w 2 wersjach:

• Thermostar Avantgarde
• Thermostar Professional

Dzięki temu można wybierać, zależnie od zapotrzebowania. Proponujemy każdemu optymalne rozwiązanie. Oczyszczacz suchą parą Thermostar zawiera wiele nowoczesnych i unikatowych rozwiązań i dzięki kompaktowej budowie ma zastosowanie również w gospodarstwie domowym.
jetzt anfragen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl