Produkt Video(s) Technologie Video(s)
Oczyszczacz parowy Thermostar

Czyszczenie suchą parą.

Oczyszczacz parowy ze stali szlachetnej.

Więcej niż tylko czyszczenie suchą parą. Optymalna pomoc domowa z mocą urządzenia przemysłowego. Oczyszczacz suchą parą Thermostar pomaga wydatnie przy sprzątaniu. Jego bogate wyposażenie stwarza nieograniczone możliwości. Dzięki Thermostarowi sprząta się lżej i szybciej. Trwałe ślady na dywanie, kamień na płytkach ceramicznych albo plamy tłuszczu na tapicerce – wszystko to da się łatwo usunąć przy pomocy Thermostara. Można stosować go w całym gospodarstwie domowym, a on wniesie do Państwa mieszkania czystość na wysoki połysk. Pomoże nie tylko przy sprzątaniu „w czterech ścianach”, przyda się także w samochodzie, na tarasie, klatce schodowej, do czyszczenia roweru, mebli ogrodowych itp. Thermostar posiada w Państwa bezpośrednim otoczeniu ponad 100 zastosowań. Za pomocą bardzo gorącej, suchej pary sofa, dywany i inne materiały tekstylne odżyją ponownie swoimi naturalnymi kolorami. Thermostar posiada wiele zastosowań i pomaga czyścić szybko, bez chemii, oszczędnie i przyjaźnie dla środowiska. Ale czym naprawdę jest czyszczenie suchą parą?

Oczyszczacz suchą parą Thermostar jest urządzeniem o konstrukcji ze stali szlachetnej z 10. letnią gwarancją na kocioł! Ponadto posiada 30. letnią gwarancję na dostęp do części zamiennych i napraw.

Oczyszczacz suchą parą Thermostar zapewnia higieniczną czystość bez użycia środków chemicznych – zdrowo i przyjaźnie dla środowiska. Tylko dzięki gorącej i suchej parze wodnej otrzymujemy czystość na wysoki połysk. Przy tym nie ma znaczenia czy czyścimy gładkie czy szorstkie powierzchnie – para dotrze do każdej szczeliny. Dzięki wysokiej temperaturze powstaje bardzo sucha para, która nie pozostawia wilgoci, a dzięki nowoczesnej technologii oraz starannemu wykonaniu oczyszczacz suchą parą Thermostar wyróżnia się wyjątkowo długą żywotnością.

Dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych technologii Thermostar posiada:

  • kontrukcję ze stali szlachetnej (10 lat gwarancji na kocioł)
  • zintegrowany wentylator do chłodzenia elektroniki
  • grzałkę z samoodkamienianiem (jej rozszerzanie, przy wzroście temperatury, powoduje odpadanie kamienia)
  • samoodkamieniający pływak elektryczno-mechaniczny (z technologią Wierna Temperatura dla zapewnienia wysokiej oraz stałej temperatury pary).

Oczyszczacz suchą parą Thermostar posiada świadectwo TÜV (niemiecki Certyfikat Jakości) oraz znak GS (niemiecki Znak Bezpieczeństwa). Na naszych stronach przedstawiamy informacje o czyszczeniu suchą parą oraz o technologii, zaletach i jego szerokim zastosowaniu. Oczyszczacz Thermostar nie jest dostępny w handlu detalicznym – można go zamówić wyłącznie u naszych terenowych przedstawicieli handlowych. Nasi doradcy pokazują na miejscu, co potrafi Thermostar i jak należy go używać – otrzymają Państwo rady i wskazówki z pierwszej ręki.

jetzt anfragen!

EVENIN: produkty na całe życie

Certyfikat EVENIN otrzymują wyłącznie produkty oszczędne i przyjazne dla środowiska. Takie jak oczyszczacze suchą parą Thermostar, które wyróżniają się wyjątkową jakością i są produktami z ekstremalnie dużą trwałością. Ponadto czyszczenie suchą parą chroni klimat i środowisko naturalne. Więcej na: Produkty na całe życie

Kontakt

Profit Rafàl Janda,
27-400 Ostrowiec Swiętokrzyski,
os. Słoneczne 1 lok. 3,
tel. 0048 506 602 002,
thermostar.centrala@op.pl